Slovak

Foto obrazy

gifko

Veľmi elegantným spôsobom dotvárajú interiér. Studený priestor je s  obrazom na stene oveľa útulnejší. Vďaka látke, ktorá eliminuje zvukové odrazy je akustika priestoru intímnejšia a človek nepociťuje takú ozvenu, ako v prázdnej miestnosti, alebo s holými stenami. Vhodný motív na obraze len umocní dizajn priestoru. Ak ešte pochádza z vašeho foťáku, tak o to viac je vám bližšia aj obsahová stránka, nie len dizajnová.


Najčastejšie foto obrazy:

- deti a vnúčatá v tých najúžasenjších momentkách
- pekné miesto s nezabudnuteľnou atmosférou
- štvornohý miláčik
- momentky z akcie (šport, exotický výlet, ...)
- dizajnový motív do konkretného priestoru

Aký motív na obraz?

V podstate sú dve možnosti:
- vlastná fotka
- fotka z fotobanky

Vlastná fotka na foto obraze je veľmi osobná a jedinečná. Preto bude mať pre vás, alebo pre obdarovaného, oveľa väčšiu srdcovú hodnotu. Obraz sa stane príjemnou spomienkou, ktorá sa vám nepokazí, nerozbije ani ju nebudete musieť zaniesť do opravy, lebo vam prestala fungovať. Nedá sa vypiť, nezvädne a čas jej pridá na hodnote. :)

Fotky z fotobanky sú z dielne profesionálnych fotografov a výtvarníkov. Výberom vhodnej fotky dostane priestor punc originality a posunie ineriérový dizajn o krok vyššie. Umenie svädčí aj vašej kuchyni, nie len obývačke, administratívnym priestorom, zasadačkám a podobne. (viac info nižsie: Ako na to)

Rozmer

Štandardné rozmerové rady S, M, L, XL ponúkame v rôznych pomeroch strán, aby vaša fotka alebo grafika čo najlepšie zapasovali na stojato, alebo na ležato. Samozrejme vám vyrobíme aj atypický rozmer.

40 x 40 cm
60 x 60 cm
80 x 80 cm
100 x 100 cm

60 x 40 cm
90 x 60 cm
120 x 80 cm
150 x 100 cm

40 x 80 cm
60 x 120 cm
80 x 160 cm
100 x 200 cm

Rám

Látka je napnutá na drevenom ráme hrúbky 4 cm, čím obraz dostáva priestorový rozmer a dojem skutočného maliarského plátna. V prípade, že potrebujete exkluzívny rám s vymieňateľným plátnom (grafikou), alebo s atraktívnym LED podsvietením, tak vám ponúkame náš systém Aluframe. Viac na našej stránke: www.aluframe.sk

Aluframe vám umožňuje zosúladiť dizajn interiéru pásikom v ráme ľubovolnej farby alebo potlačeného dezénu. Rám sa tak farebne prispôsobí k stene, sedačke či vankúšom. Originálny detail, ktorý môžete zmeniť z Veľkonočnej zelenej na Vianočnú červenú farbu podľa potreby, ako sa vam to hodi. Alebo si vymeníte samotnú grafiku a máte nový obraz. To je Aluframe.

Ako na to?

Foto obraz si môžete objednať aj cez náš eshop. Vyberte si vhodný rozmer a zašlite nám vašu fotku, alebo grafiku.


Pokiaľ sa vám do interiéru žiada skutočne profesionálny obraz, môžete si vybrať fotku alebo grafický motív od profesionálov. Spolupracujeme s fotobankami, kde si môžete vyberať z miliónov krásnych fotiek.

www.dreamstime.com ... zadajte slovo CHILI a hneď nájdete krásne fotky do interiéru vašej kuchyne
www.fotobanka.cz ... alebo si kliknite na kategóriu Umenie pre vhodný obraz do vašej obývačky

Vybranú fotografiu pre vás zakúpime, spracujeme, natlačíme a pošleme vám hotový obraz.

Cena

Aktuálne ceny foto obrazov rôznych rozmerov nájdete
v našom eshope.