Športovci

Podpor aj ty našich športovcov a teš sa spolu s nimi z ich víťazstva, či už sa ti podarilo dostať sa do centra diania, alebo budeš sledovať televízny prenos pri pivečku v pube, či vychutnávať si nikým nerušený prenos priamo z papúč. Skrátka víťazstvo našich Slovákov a Sloveniek je vždy kúskom aj tvojho víťazstva.

Slovenskooo !!!

 


Vlajkoplášť

Vlajkoplášť

Vlajkoplášť má regulérny pomer strán slovenskej vlajky 3:2 a je ušitý v štandardnej veľkosti 150 x 100 cm. Môžete ho použit aj ako vlajku, kedže je zhotovený podľa presnej predlohy štátnej vlajky. Napr. zavesením na stenu. Za jednu cenu tak získate 2 v 1. Detský vlajkoplášť má rozmer 120x80 cm a má zázračné účinky na vašu ratolesť. Vlajkoplášť je vyrobený zo 100% polyesteru. Môžete ho prať a žehliť s nastavením pre PES.

Ak hľadáte klasickú vlajku, pozrite: Štátne vlajky

 
Autovlajka
Autovlajka
 Autovlajka

Táto autovlajka (Carflag) sa nedá prehliadnuť. V jednoduchosti je krása a tak je to aj s týmto stojanom, ktorý sa zacvakne do okna auta a je hotovo.
Plastový držiak je z veľmi húževnatého materiálu, výška je 50 cm. Vlajka má rozmer 43 x 29 cm a je vyrobená zo 100% polyesteru. Samotnú vlajku môžete prať a žehliť s nastavením pre PES.

Športovci

 
AutoZrkadloVlajkaAutoZrkadloVlajka

Názov už prezrádza o čo ide. U nás vo výrobe ho zjednodušene voláme aj "ponožky", pretože je to pár a natiahne sa na spätné zrkadlo auta ako ponožka. Na výrobu je použitá látka, ktorá je strečová v oboch smeroch, takže sa "ponožky" veľmi dobre prispôsobia akémukoľvek späťáku. V obvode je zašitá gumička s patentom na nastavenie vyhovujúceho tvaru. Dajte pozor, obyčajným ponožkám je jedno na ktorú nohu si ju natiahnete, ale tieto "auto ponožky" sú ľavá a pravá.
AutoZrkadloVlajka je vyrobená z polyester-
akrylového úpletu. Môžete ju prať a žehliť
s nastavením pre PES.

AutoZrkadloVlajka

 

Mávatko

Mávatko

Klasické mávatká na drevenej paličke, ktoré si niektorí z nás ešte pamätáme z prvomájových sprievodov. Sú balané v páre, pre ľavú a pravú ruku, prípadne len vašu ľavú a kamarátovu ľavú, pokiaľ bude pravačka obhospodarovať pivečko. (alebo kamaráta? :-)
Vlajka je vyrobená zo 100% polyesteru a môžete ju samotnú prať a žehlit s nastavením pre PES.

 

Teleskopické mávatko SR

Teleskopické mávatko

Nerezová teleskopická tyč s nastaviteľným rozmerom od 22 cm - 121 cm s guľovým ukončením vrátane SR vlajky 60x40 cm. Rukoväť je z plastu a je doplnená o bezpečnostnú šnúrku na zápästie.

 

Hokejový dres

Hokejový dres

Hokejový dres s nápisom Slovensko, číslom a znakom nie je vyrobený pre chráničovú výstroj, ale pre pohodlné bežné nosenie. Ak máte chvíľku čas, tak si môžete zvoliť číslo a prípadne meno namiesto nápisu Slovensko a my vám vyrobíme váš vlastný.
Dres je zo 100% polyesteru a môžete ho prať a žehliť s nastavením pre PES.